#S1
#S2
#S3

Catering - Piwnica Staromiejska
Od kilku lat ważną formą działalności „Piwnicy Staromiejskiej" stała się profesjonalna działalność cateringowa. Catering to w naszym przypadku forma obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, bankietów, i innych przyjęć w domach lub innych miejscach wskazanych przez klienta, także poza granicami naszego kraju. Bale, pikniki, konferencje, spotkania integracyjne, etc. mają zawsze niepowtarzalny styl i świetną oprawę. Ciekawe aranżacje, zadowolenie gości, satysfakcja zleceniodawców – to po prostu najwyższy poziom.

Będąc ponad 20 lat na rynku zapewniamy:

doświadczenie,
organizację imprez od 10 do 500 osób,
sprzęt i niezbędne wyposażenie,
elastyczność (możliwość negocjacji cen, organizacja imprezy zgodnie z upodobaniem klienta),
wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą,
własne zaplecze gastronomiczne gwarantujące wysoką jakość potraw.
„Piwnica Staromiejska” zapewnia catering, który wychodzi z cienia imprezy stając się jego główną i niezapomnianą atrakcją! Oferujemy usługi, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zaufali nam
Organizujemy catering, który dobrze smakuje, ale również pięknie wygląda. Obecnie współpracujemy z:

Ambasadą Rzeczpospolitej Polskiej w Berlinie,
Konsulatem Generalnym RP w Hamburgu,
Konsulatem Generalnym RP w Monachium,
Instytutem Polski w Lipsku.
Prezentujemy kuchnię polską na targach międzynarodowych w Lipsku, Berlinie i Wenecji.

Uczestniczyliśmy w otwarciu firm (Wykroty) i centrów handlowych: „Leroy Merlin”, „Castorama”, "Fantasy Park"-Zgorzelec, "Fantasy Park"-Bytom.

Oprócz tego współpracujemy z lokalnymi jednostkami samorządowymi, firmami i organizacjami społecznymi.

 Serdecznie zapraszamy!

Bankiety
W zależności od tego czy wybiorą Państwo swobodną formę koktajlu, czy bankietu.
Restauracja Piwnica Staromiejska przygotuje dla Państwa odpowiednio dobrane menu. Oryginalnie przygotowane przekąski ozdobią bufet i pozwolą wydobyć z niego piękno.

PRZEKĄSKI

Bufety
Forma bufetu to wdzięk, precyzja oraz oryginalność przygotowywanych dań i przekąsek. Każdy, nawet najmniejszy element dodaje charakteru. Różnorodne kompozycje na mini talerzykach, tworzą paletę smakowych doznań połączonych z artystycznym wymiarem całości.

Imprezy plenerowe
Piwnica Staromiejska….. gdziekolwiek zechcesz.

Niezależnie czy jest to spotkanie grillowe z przyjaciółmi, czy piknik dużych rozmiarów „Piwnica Staromiejska" uczyni to wydarzenie spektakularnym.
Będziemy z Państwem od początku do końca na każdym kroku planowania i tworzenia wydarzenia. Nasz profesjonalizm, organizacja i kreatywna załoga uczynią z teoretycznej koncepcji Państwa projektu kompleksowo zrealizowane i niezapomniane wydarzenie.

#S4
#S5
#S6